Faturalı Tarifeler

Vodafone Red 4.5G

Vodafone Red 4.5G ile tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internet’in tamamını yurtdışında da özgürce kullanabilirsiniz. Üstelik Akıllı Ücretlendirme Teknolojisi ile, yurtdışında kullanım yapmadığınız gün hiçbir ücret ödemezsiniz!

49TL'denBaşlayan Fiyatlarla
Detaylı Bilgi
Vodafone Akıl Küpü
Çok Satan

Vodafone Akıl Küpü tarifenizi ister Akıllı Devretme ister Akıllı Durma özellikli seçebilirsiniz!
Akıllı Devretme Özelliğine sahip Akıl Küpü tarifeler ile kullanılmayan dakika, SMS ve internet, bir sonraki aya devreder.

19TL'denBaşlayan Fiyatlarla
Detaylı Bilgi
Faturalı Esnek

İhtiyacına göre esneyen Faturalı Esnek tarifeler Vodafone FreeZone’dan, kafana göre kullanmak senden! Ayda 25 TL'den Başlayan Fiyatlarla vodafone faturalı esnek tarifelerden yararlanabilirsiniz. Hemen başvurun Vodafone ayrıcalıklarından yararlanın.

25TL'denBaşlayan Fiyatlarla
Detaylı Bilgi

Vodafone Ev interneti

Anahtar Teslim Tarifeler

Vodafone SüperNet’ten ilk ay ev interneti faturası hediye! Vodafone süpernet ev interneti ile ister yeni bir başvuru yapın isterseniz mevcut internetinizi taşıyın. Anahtar Teslim Kurulum ile eve internet bağlatırken işi ustasına bırakın. süpernet ev interneti ile hem kaliteli hemde ucuza internet kullanın. internetinizi ister ADSL olarak isterseniz FİBER olarak kullanabilirsiniz.

56,90TL'denBaşlayan Fiyatlarla
Detaylı Bilgi

Dijital Dükkan

Vodafone' dan esnafa çağ atlatan Dijital Dükkan Paketi. Vodafone iş Ortağım sayesinde dükkanındaki interneti ve tabletini kullanarak işlerini büyüten; bir yandan da Digitürk Play gibi servislerle gün boyu keyifli vakit geçiren esnafın sahip olduğu dükkandır. Dijitalleşen her dükkan Yarına Hazır olmaya bir adım daha yaklaşır, hem maximum hızda hem de kotasız ve ultra limitsiz internete sahip olabilirsiniz.

59,90TL
Detaylı Bilgi
Başvuru ve koşullar hakkında bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.


0850 707 0 542